Колектив школи

Яреха Ольга Іванівна

Заступник директора
з навчально-виховної роботи
Вища кваліфікаційна категорія,
учитель-методист

Сердюк Сергій Миколайович

Директор школи
Вища кваліфікаційна категорія,
старший-методист

Марусик Олена Анатолівна

Заступник директора
з виховної роботи
І кваліфікаційна категорія

Бітюкова Олена Павлівна

вчитель початкових класів Вища кваліфікаційна категорія,
учитель-методист

Братішко Тетяна Володимирівна

вчитель української мови та літератури Вища кваліфікаційна категорія,
старший вчитель

Гвоздьова Лілія Анатоліївна

вчитель біології та хімії Вища кваліфікаційна категорія,
cтарший вчитель

Деменков Андрій Іванович

вчитель фізичного виховання І кваліфікаційна категорія

Козак Ніна Михайлівна

вихователь ГПД І кваліфікаційна категорія

Козлова Світлана Іванівна

вихователь ГПД І кваліфікаційна категорія

Кузовкова Світлана Миколаївна

завідувач господарством

Кобець Світлана Миколаївна

вчитель фізики І кваліфікаційна категорія

Михайличенко Лариса Володимирівна

вчитель трудового навчання І кваліфікаційна категорія

Олейник Катерина Анатоліївна

вчитель математики ІІ кваліфікаційна категорія

Олексенко Наталя Анатоліївна

вчитель образотворчого мистецтва Вища кваліфікаційна категорія

Олексенко Тетяна Василівна

вчитель англійської мови Вища кваліфікаційна категорія,
старший вчитель

Павлечко Ірина Сергіївна

вчитель історії та правознавства І кваліфікаційна категорія

Перепадя Лілія Вікторівна

вчитель початкових класів Вища кваліфікаційна категорія,
учитель-методист

Погородня Валентина Анатоліївна

вчитель початкових класів Вища кваліфікаційна категорія,
учитель-методист

Порвіна Аліна Василівна

практичний та соціальний психолог

Рибалко Тетяна Євгенівна

вчитель англійської мови Вища кваліфікаційна категорія,
учитель-методист

Рижинська Лілія Вікторівна

вчитель початкових класів Вища кваліфікаційна категорія,
учитель-методист

Семененко Тетяна Юріївна

педагог-організатор

Сердюк Тетяна Вікторівна

бібліотекар школи Спеціаліст

Тесленко Наталія Миколаївна

вчитель української мови та літератури І кваліфікаційна категорія

Фалдін Артур Евгенович

вчитель географії та біології Спеціаліст

Харченко Микола Якович

вчитель музичного мистецтва Спеціаліст

Шегда Михайло Михайлович

інженер-електронік
адміністратор сайту