Ювілей школи

Наша школа – наша історія – наше життя!
Школі 60 років!!!
Вітаємо з ювілеєм!

Історія школи цікава і багатогранна. З нею ми можемо ознайомитися переглядаючи матеріал «Історія школи». Та варто нагадати, що саме у листопаді 1960 року почало функціонувати приміщення сучасної школи. Минали роки і десятиліття. Змінювалася школа. І сьогодні вона гостинно відчиняє двері всім охочим. То ж мандруємо віртуально.

З вітальним словом до всіх випускників звертається директор школи Сердюк Сергій Миколайович

Школа – велика дитяча країна
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина
І відправляється звідси в політ.

Сучасні діти , які вони нинішні школярі? Креативні та творчі, розумні та мобільні, комунікабельні та веселі. Та завжди прагнуть пізнавати нове. Враженнями про своє життя в школі діляться учні середніх класів.

Якщо порахувати роки і десятиліття , то із стін Комиш-Зорянської школи випустилася не одна тисяча випускників . А точніше: 1790 атестатів отримано за 60 років. А ще скільки свідоцтв . Кожен випускник пригадує свій рідний клас, першу вчительку, однокласників. Багато випускників є гордістю нашого селища, нашої країни. А тому пропонуємо вашій увазі своєрідний літопис випусків школи. Все, що вдалося зібрати.Це лише початок роботи. Ми сподіваємося, що після вашого перегляду, кількість фото збільшиться.

Ветерани - шкільні вчителі,
Перед Вами схиляються низько
Усі квіти на нашій землі
І до серця торкаються близько
Хай минають вас кривди і біль.
Хай здоров’я росою іскриться
Вклоняємось вам, дорогі вчителі,
Ідеали з країни дитинства.

Шановні вчителі –ветерани, свою повагу висловлюють вам вчителі школи, учні та ваші випускники.

Школа працює і впевнено рухається вперед. А допомагають їй в цьому дружня команда педагогів, працівників школи, учнів, батьків. На сьогодні в навчальному закладі 248 учнів , 47 педагогів та працівників.13 класних колективів – це 13 кораблів у гавані під назвою «Шкільна». Тут відбуваються щоденні дива. Діти отримують знання, розважаються, навчаються самостійності, виявляють працелюбність та завзяття.

Мабуть, велике воно, учительське серце, коли на стільки вистачає його. Та й частіше, ніжінше, болить воно ночами, бо вміщується в ньому біль і радість всіх вихованців.
Так, саме людська неповторність вчителя визначає обличчя навчального закладу. І тому ми привітаємо тих, хто творить сьогоднішню історію школи. А це колектив нашої школи. Вони талановиті, енергійні, добрі, справедливі - і все це педагоги Комиш-Зорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. І завжди разом з нами наші вихованці!

Варто згадати тих, хто присвятив своє життя нелегкій і титанічній праці вчителя , але вже ніколи не зможе повернутися до шкільного порогу.

Давайте шану віддамо свою
Всім тим, хто не повернеться ніколи.
Хто серце витратив своє
У стінах рідної навіки школи.
Вони не зайдуть усміхаючись у класи,
Їх вічність невблаганна забрала від нас.
Хоч їх не повернеш, навічно прекрасні
Їх душі у пам`яті, в наших серцях.

Шановні випускники! У багатьох з вас життєві дороги долі дали вам можливість на сьогодні мешкати далеко за межами Комиш-Зорі. Де ви? Відгукніться. Ми запрошуємо вас взяти участь у нашому проекті "Ми всі родом зі школи". Мета проекту: визначити місце проживання випускників школи.